ecliptic

سیاست کاری و قوانین اکلیپتیک

سیاست کاری اکلیپتیک

  1. تمامی آدرس ها اطلاعات تمامی اعضا و مشتری ها به صورت کاملا محرمانه پیش ما محفوظ است اکلیپتیک موظف است که از تمامی اسرار خریداران خود محافطت نماید این صفحه را ببینید .
  2. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
  3. تمامی وبسایت و سرور و تمامی فایل ها به صورت دوره ای کوتاه مدت به صورت دیپ اسکن توسط آنتی ویروس اسکن می شوند پس با خیال راحت دانلود ها در وبسایت و  خریدهای  خود را در فروشگاه انجام دهید.

سیاست و قوانین فروشگاه

  1. تمامی فایل ها دارای آموزش هستند لازم است که کاربران تمامی موارد آن ها به دقت مطالعه نمایند. در غیر این صورت هرگونه اشکال ایجاد شده در الگوریتم ها، فایل ها و نرم افزار ها بر عهده خریدار است. در صورت خرابی هر فایل می توانید توسط فرم تماس با ما آن را اطلاع دهید تا نرم افزار را برای ایمیل ثبت شده در پروفایل شما ارسال نماییم.
  2. در زمان خرید تمامی اطلاعات خواسته شده باید کامل وارد شوند. در غیر این صورت به سوالات ایجاد شده پس از خرید پاسخی داده نمی شود.
  3. نرم افزار ها همگی دارای فایل نحوه نصب و راه اندازی و نیز لازم است مشخصات نرم افزار را با کامپیوتر خود تطابق دهید.
  4. در حال حاظر استرداد نرم افزار ها و الگوریتم ها انجام نمی گردد. 
  5. تمامی الگوریتم ها قبلا توسط داده های سنجش از دور تست شده و اجرا و آزمایش شده اند.
  6. تئوری الگوریتم ها تا حدودی در وبسایت آموزش داده می شوند. اما وظیفه یادگیری و نیز دانش اولیه تمامی بر عهده خریدار است. لذا از پاسخ دادن سوالات پایه و نیز آموزش های این چنین خودداری می شود.
  7. در وبسایت هیچ گونه انجام پروژه شخصی دانشجویان انجام نمی گردد و این وظیفه علمی و شخصی دانشجو است.

امنیت ما:

آنتی ویروس McAfee :

https://www.siteadvisor.com/sites/ecliptic.ir

آنتی ویروس AVG :

http://www.avgthreatlabs.com/ww-en/website-safety-reports/domain/ecliptic.ir/

اعتبارسنجی وبسایت ها mywot.com :

https://www.mywot.com/en/scorecard/ecliptic.ir در