ecliptic

سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

اکلیپتیک یک وبسایت برای دانشجویان و مهندسین ژئوماتیک (نقشه برداری) و علل خصوص سنجش از دور(Remote Sensing) است. این وبسایت یک نوع وبسایت آموزشی در رده ی دانشگاه و تحصیلات تکمیلی می باشد .

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا:

ما اطلاعات شخصی شما را برای ارتباط و پشتیبانی و نیز در بخش فروشگاه برای ایجاد فاکتور فروش و پشتیبانی هستند.

رایج‌ترین داده‌هایی که ما جمع آوری می‌کنیم شامل نام کاربری، ایمیل، شماره تماس، پاسخ‌های شما در همه پرسی‌ها و نظرسنجی‌ها، دیدگاه‌ها است.

1-دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود را جمع آوری می‌کنیم که شامل  آدرس IP و ر  مرورگر کاربر را برای کمک به تشخیص هرزنامه و اسپم ها است.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید(سرویس ارائه دهنده عکس پروفایل). سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. 

2-کوکی‌ها

یک کوکی اطلاعات ذخیره شده روی رایانه شما توسط یک وب سایت که از آنها بازدید کرده‌اید می‌باشد. کوکی‌ها غالباً تنظیمات شما هستند که برای یک وب سایت ذخیره می کنید، مانند زبان مورد ترجیح یا مکان. زمانی که شما به سایت باز میگردید، مرورگر کوکی‌هایی که متعلّق به سایت هستند برمیگرداند. 

کوکی های مورد استفاده ما علاوه بر زبان سایت، تنها شامل سبد خرید شما در فروشگاه، مجوز کریتیو کامنز برای جلوگیری از کپی غیر مجاز مطالب وبسایت و تبلیغات درون وبسایت است.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

هرگز اطلاعات شخصی شما توسط ما برای هیچ کسی فاش و آشکار نمی گردد و همچنین تمامی دیتاها به صورت کاملا امن در دیتابیس وبسایت که توسط مدیریت و نیز مدیریت سرور(سرور پارس واقع در تهران) حفظ و نگهداری می شوند.

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند ، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در پروفایل وارد میکنند را ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز نام کاربری)، ویرایش و یا حذف کنند. مدیر وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کند.

سیاست حریم خصوصی فروشگاه:

1-چه چیزی را طبقه بندی و نگهداری می‌کنیم

هنگاه مشاهده شما از سایت ما، ما رهگیری می‌کنیم:

  • از این برای محصولاتی که مشاهده کرده اید استفاده می کنیم، برای مثال: به شما نشان می دهیم محصولاتی که اخیرا مشاهده کرده اید.
  • محل سکونت، آدرس IP و نوع مرورگر: ما از این برای اهدافی مانند برآورد مالیات و حمل و نقل استفاده می‌کنیم.
  • آدرس حمل و نقل: ما از شما خواهش می‌کنیم که این را وارد کنید بنابراین ما می‌توانیم، به عنوان مثال، ما می توانیم، پیش از سفارش شما، تخمین زده و سفارش خود را به شما ارسال کنیم!

هنگام خرید از ما، از شما خواهش می‌کنیم اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس صورت‌حساب، آدرس حمل و نقل، آدرس ایمیل، تلفن و اطلاعات کارت اعتباری/پرداخت و اطلاعات اختیاری حساب مانند نام کاربری و رمز عبور را ارائه کنید. ما از این اطلاعات برای اهدافی استفاده می‌کنیم، از جمله:

  • اطلاعات خود را برای حساب و سفارش ارسال کنید
  • پاسخ به درخواست‌های شما: شکایت
  • فرایند پرداخت و جلوگیری از تقلب
  • مطابق با هر تعهد قانونی که ما داریم، مانند محاسبه مالیات(در حال حاظر هیچ گونه مالیاتی بر روی محصولات گرفته نمی شوند)

اگر شما یک حساب کاربری بسازید، ما اسم، آدرس، ایمیل و تلفن شما رو ذخیره می‌کنیم فقط برای استفاده خرید‌ها و پرداخت‌های بعدی شما.

همینطور ما دیدگاه‌ها و نظرات شما را ذخیره می‌کنیم.

2-پرداخت‌‌ها

ما پرداخت‌ها را از طریق زرین پال پذیرش می کنیم. هنگام پردازش پرداخت‌ها، برخی از داده‌های شما به درگاه زرین پال منتقل خواهند شد، از جمله اطلاعاتی که برای پردازش یا پشتیبانی از پرداخت، مانند کل خرید و اطلاعات صورتحساب، مورد نیاز است.