راهنمای وبسایت

راهنمای دانلود

 1. برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM یا Flash Get استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت علاوه بر اینکه سرعت دانلود شما بیشتر خواهد شد احتمال خرابی فایل های دانلود شده کاهش می یابد.
 2.  فایل هایی که قصد دانلود آن ها را دارید به صورت تک تک دانلود کنید و از دانلود همزمان چندین فایل خودداری کنید تا هر فایل با بالاترین سرعت دانلود شود و احتمال خرابی آن کم شود.
 3. اگر همزمان قصد دانلود چند فایل را داشته باشید، ممکن است برخی از لینک ها خراب باشد ولی اگر به صورت تک تک دانلود کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
 4. چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام خطای Password و یا CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
 5. رمز تمامی فایل ها در جعبه ی دانلود ذکر شده و قریب به اتفاق 99 درصد آن ها   ecliptic.ir یا www.ecliptic.ir  می باشد دقت نمایید تمام حروف را به صورت کوچک وارد نمایید .

راهنمای عضویت ویژه

 • ابتدا از طریق لینک عضویت در وبسایت در اکلیپتیک عضو عادی شوید.
 • پس از  انتخاب پلن مورد نظر می توانید با مراجعه  به این لینک و وارد کردن مشخصات خود  به درگاه امن پرداخت زرین پال متصل شوید.
 •  پس از انتخاب بانک مورد نظر برای پرداخت و اتصال به شبکه ی شاپرک وجه  را پرداخت کنید.
 • در آخر به صورت اتوماتیک به وبسایت متصل میشود و در این حال به راحتی میتوانید از امکانات پلن مورد نظر برخوردار شوید
 • یادتان نرود که حتما شماره ی تراکنش و تاریخ تراکنش خود را یادداشت نمایید تا در صورت هرگونه اشتباه از طریق بانک و یا درگاه پرداخت بتوانید وجه خود را بازپس بگیرید.
 • تمامی پلن ها به صورت 30 و 60 و 90 روزه است و چه از وبسایت استفاده نمایید و چه نه، فقط در زمان اولین پرداخت تا زمان مقرر فرصت استفاده را دارید.
 • توجه نمایید که ابتدا کاملا از خرید خود مطمئن شوید سپس اقدام به خرید نمایید در صورت پشیمانی 48 ساعت فرصت اعلام به پشتیبانی(سیاست های کاری را بخوانید) را دارید. در غیر این صورت وجه دریافتی به هیچ عنوان بازپس داده نمی شود دقت نمایید که فرستادن شماره ی تراکنش و نام صاحب حساب الزامی است.

بستن
بستن