دانلودزرایگانروی جلد

دانلود بهترین ماشین حساب های مهندسی وعلمی برای اندروید

سیستم عامل اندروید یکی از منعطف ترین سیستم های عامل در بین پلتفرم های مختلف است .در زمان پیدایش تا کنون بر روی بسیاری از دستگاه های هوشمند اجرا و رابط بسیار خوبی بین کاربر و سخت افزار تا به حال بوده است . اما در این بین بسیاری از کاربران این وسایل از حدالاقل امکانات و توانایی های اندروید استفاده میکنند در این میان اگر شما دانشجو ،مهندس ،محقق یا یک کاربر علاقه مند به استفاده ی صحیح از این سیستم عامل هستید با ما همراه باشید تا دنیایی از نرم افزار های جذاب و کاربردی از این سیستم عامل را به شما معرفی کنیم  .

ماشین حساب مهندسی :

دقت یکی از معیار های مهم در بین محاسبات است . در محاسبات عددی میزان خطا یکی از فاکتور های مهم در حل مسائل است .اما همه میدانیم که دستگاه های مختلف دارای دقت های مختلفی نیز هستند برای مثال میتوان برای ازریابی این موضوع در دو ماشین حساب متفاوت مقدار سیسنوس 45 درجه را وارد کرد در این حال در بسیاری از موارد مشاهده شده که ماشین حساب ها مقادیر متفاوتی را به کاربر داده اند .

ماشین حساب‌های پیشرفته  می‌توانند انواع توابع مهم ریاضی را پیاده سازی کنند در واقع تلفیقی از یک ماشین الکترونیکی و کامپیوتر هستند و امکانات گسترده تر و سریع تری همچون رسم نمودار را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

 

 Graphing Calculator + Math:

 در بین بسیاری از ماشین حساب های اندروید این ماشین حساب به جرات میتوان گفت از کامل ترین ماشین حساب های موجود است
توانایی ها: حل توابع چندگانه، نمودار، نمودارهای قطبی، توابع ضمنی، دامنه، ریشه، حل معادلات جند مجهولی، مشتق، اعداد مختلط و غیره.
 

دانلود:  Graphing Calculator + Math
نوع فايل: APK
تاریخ بروزرسانی: 22 may 2017
حجم فایل :7مگابایت
آخرین ورژن: 4.12.147

انواع محاسبات نظیر جمع، ضرب، رادیکال، توان، سینوس و… را با استفاده از Algeo انجام دهید. سری‌های تیلور را محاسبه کنید و معادلات مختلف را با استفاده از این برنامه محاسبه نمایید.
این برنامه نیز از حالت Landscape پشتیبانی می‌کند.


دانلود: Algeo Graphing Calculator
نوع فايل: APK

تاریخ بروزرسانی: 26 April 2017
حجم فایل :6 مگابایت
آخرین ورژن: 1.1.10

 HoloCalc Scientific Calculator:

حالت پیشرفته یا ساده .قالب بندی مناسب جهت نمایش داده .حالت افقی و عمودی. مناسب تبلت و تلفن همراه . حل ریاضی پیشرفته مانند سینوس و لگاریتم.


دانلود:  HoloCalc Scientific Calculator
نوع فايل: APK
تاریخ بروزرسانی: 15 July 2016
حجم فایل :3 مگابایت
آخرین ورژن: 2.0.4
برچسب ها
نمایش بیشتر

میدیا رستمی

اهل سنندج قبلا ورزشکار تکواندو ؛ دانش آموخته ی دبیرستان نمونه دولتی ؛کارشناس مهندسی ژئوماتیک؛ دانشجوی کارشناسی ارشد سنجش از دور ؛ مدرس دوره های خصوصی ؛ برنامه نویس و طراح وب و دارای تسلط به زبان های C# , متلب, Php CSS Html ||| امضا: Nullius in verba به حرف دیگران توجه نکن |||

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن